Chcete mít originální osobní ZNAČKU?

Buďte autentická! „JÁ – ZNAČKA – ŽENA

Existuje snadný způsob, jak mít originální osobní ZNAČKU. Je to Vaše naprosto jedinečné DNA, které Vás provází každý den. DNA osobní ZNAČKY, které vychází z Vaší podstaty a je neoddělitelnou součástí Vaší osobnosti. A to bez ohledu na to, zda se jedná o osobní nebo pracovní část života. Nese Vaše poselství a deklaruje Vaše hodnoty. Proto není dobré oddělovat Vaší osobní ZNAČKU od Vašeho osobního života. To, co je dobré pro růst každé osobní ZNAČKY je polarita mezi mnou jako ženou a mojí osobní ZNAČKOU. To, jak žiji a jaká jsem, je jedno a totéž. A naše ZNAČKA nás doprovází všude, kam jdeme.

Jsme-li opravdové, autentické a v souladu samy se sebou, tak jsme také důvěryhodné. Můžeme být mistryně svého řemesla, svého oboru, ale pokud nejsme důvěryhodné, nebude to stačit!

To, co Vám pomůže vybudovat ZNAČKU, kterou skutečně chcete, je především Vaše pověst expertky v oboru a také pověst Vás jako člověka. To, jaké ve skutečnosti jsme, je naše hodnota, naše jedinečnost. Nevyplatí se budovat „napodobeniny“ těch druhých úspěšných, které obdivujeme. Můžeme se inspirovat, motivovat, ale vždy si musíme zůstat věrné.

Budování osobní ZNAČKY je projekt na celý život. Naše životy se neustále vyvíjejí, mění.

I ty největší značky světa neustále budují svůj Brand. Stejně tak je to s námi.

Mít správnou osobní ZNAČKU Vám nejen pomůže při budování kariéry, uskutečnění vysněných kariérních změn, ale také v osobním životě doprovázeném Vaší spokojeností. To přece stojí za to na tom pracovat!

Patříte k ženám, které chtějí začít psát příběh své vlastní originální ZNAČKY? Pracovat na jejím stabilním rozvoji a růstu? Chcete si být jisté, že to děláte dobře? Nebo chcete být úspěšné v práci, která Vás baví a zůstat samy sebou?

Tak neváhejte a začněte ŽÍT SVŮJ BRAND!

Pokud Vás zajímá jak na to a máte chuť na sobě pracovat, můžete se přidat k nám na semináři speciálně zaměřeném pouze na nás ŽENY!

Více informací naleznete zde https://www.theartofsales.cz/seminar-uvod/ nebo mně neváhejte kontaktovat. Ráda doplním potřebné informace.

Vaše Lenka L.

Kompromis jako řešení konfliktu? Výhody a nevýhody

Kompromis jako řešení konfliktu? Výhody a nevýhody

Kompromis je často považován za strategii řešení konfliktů, která se snaží dosáhnout vyváženého a uspokojivého výsledku pro všechny zúčastněné strany. Nicméně, jako každá jiná strategie, i kompromis má své výhody a nevýhody.

Podívej se na sebe i do sebe! Aneb je čas na „(RE)START“!

Podívej se na sebe i do sebe! Aneb je čas na „(RE)START“!

Kdo z nás někdy neslyšel tuto větu? „Podívej se na sebe!“
Myslím si, že každému z nás se to někdy stalo, že během většinou nějaké pře, přišla tato řečnická otázka bez hlubšího významu.
Co kdybychom ji dali pozitivní náboj a využili ji zcela jen pro sebe.

Skvělá příležitost podívat se na sebe nebo spíše do sebe je sebe-koučink.
Dokážeme sami sebe vést a naslouchat našemu vnitřnímu hlasu?
Za pokus to stojí!

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

3 + 1 =