Chcete mít originální osobní ZNAČKU?

Buďte autentická! „JÁ – ZNAČKA – ŽENA

Existuje snadný způsob, jak mít originální osobní ZNAČKU. Je to Vaše naprosto jedinečné DNA, které Vás provází každý den. DNA osobní ZNAČKY, které vychází z Vaší podstaty a je neoddělitelnou součástí Vaší osobnosti. A to bez ohledu na to, zda se jedná o osobní nebo pracovní část života. Nese Vaše poselství a deklaruje Vaše hodnoty. Proto není dobré oddělovat Vaší osobní ZNAČKU od Vašeho osobního života. To, co je dobré pro růst každé osobní ZNAČKY je polarita mezi mnou jako ženou a mojí osobní ZNAČKOU. To, jak žiji a jaká jsem, je jedno a totéž. A naše ZNAČKA nás doprovází všude, kam jdeme.

Jsme-li opravdové, autentické a v souladu samy se sebou, tak jsme také důvěryhodné. Můžeme být mistryně svého řemesla, svého oboru, ale pokud nejsme důvěryhodné, nebude to stačit!

To, co Vám pomůže vybudovat ZNAČKU, kterou skutečně chcete, je především Vaše pověst expertky v oboru a také pověst Vás jako člověka. To, jaké ve skutečnosti jsme, je naše hodnota, naše jedinečnost. Nevyplatí se budovat „napodobeniny“ těch druhých úspěšných, které obdivujeme. Můžeme se inspirovat, motivovat, ale vždy si musíme zůstat věrné.

Budování osobní ZNAČKY je projekt na celý život. Naše životy se neustále vyvíjejí, mění.

I ty největší značky světa neustále budují svůj Brand. Stejně tak je to s námi.

Mít správnou osobní ZNAČKU Vám nejen pomůže při budování kariéry, uskutečnění vysněných kariérních změn, ale také v osobním životě doprovázeném Vaší spokojeností. To přece stojí za to na tom pracovat!

Patříte k ženám, které chtějí začít psát příběh své vlastní originální ZNAČKY? Pracovat na jejím stabilním rozvoji a růstu? Chcete si být jisté, že to děláte dobře? Nebo chcete být úspěšné v práci, která Vás baví a zůstat samy sebou?

Tak neváhejte a začněte ŽÍT SVŮJ BRAND!

Pokud Vás zajímá jak na to a máte chuť na sobě pracovat, můžete se přidat k nám na semináři speciálně zaměřeném pouze na nás ŽENY!

Více informací naleznete zde https://www.theartofsales.cz/seminar-uvod/ nebo mně neváhejte kontaktovat. Ráda doplním potřebné informace.

Vaše Lenka L.

Osobní branding je schopnost komunikovat o tom, co umíme a kdo jsme.

Osobní branding je schopnost komunikovat o tom, co umíme a kdo jsme.

Komunikace sebe sama je disciplína ne zrovna jednoduchá. Sociální sítě se plní nabídkami služeb, on-line produktů, influencer marketing jede na plné obrátky a kronika našich aktivit přetéká, ale jak to ve skutečnosti vypadá, když jsme off-line? Či-li nezávislí na internetu? 

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

V dnešní digitální éře, kdy většina obchodů a nákupů probíhá on-line, je stále důležité nezapomínat na tradiční způsoby prodeje a osobní kontakt se zákazníkem. Direct sales, neboli přímý prodej, je jednou z těchto tradičních metod, která má stále své místo a nabízí mnoho výhod. V tomto článku se podíváme na to, proč byste měli zvážit podporu Direct sales v rámci svých obchodních oddělení nebo osobních prodejů.

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

2 + 15 =