Ego/Já

Obchod je pro mě umění přirozeně prodat produkt, službu, sebe…

Jsem duší umělec a srdcem obchodník. Hledám inspirativní řešení, jak přesně zacílit marketing, reklamu a business development a vybudovat úspěšnou a silnou značku. Již 20 let vytvářím efektivní strategie ve světě, kde se potřeby zákazníků mění rychlostí padající hvězdy.

Absolvovala jsem Oděvní průmyslovou školu v Prostějově a při navrhování své první kolekce jsem zjistila, že vedle tvorby mě fascinuje i proces prodeje. Tak začala moje kariéra marketéra a obchodníka. 

Miluju výzvy, víru v lidské schopnosti a jejich kontinuální růst.

Udělat krok do neznáma je vizionářské a osvobozující

V  Ostravě jsem si vybudovala profesní jméno, ale rozhodla jsem se pro změnu. Ve svých 40 letech jsem skočila do neznáma a odešla do Prahy. Města, kde mě nikdo neznal, a kde jsem se začala učit nové věci.

Pochopila jsem, že člověk se nesmí bát vlastních strachů a nejistoty z nového začátku.

Jako obchodní ředitelka divizí v Mladé frontě  jsem budovala jednotlivá obchodní oddělení, rozvíjela internetovou reklamu a implementovala nové produkty. Následný krizový management v Mladé frontě mě naučil pracovat naplno ze dne na den a vest tým k maximální stabilitě. Další bezmála dva roky jsem stavěla  na zelené louce novou divizi Euro. Vedla jsem obchod, rebranding a úspěšné uvedení Eura do online prostoru. Následoval odchod a přiznání, že moje mise skončila.

Naučila jsem se včas odejít a jít dál.

Jako obchodní ředitelka Bigmedia, která je součástí  Skupiny BigBoard s miliardovým obratem, jsme si uvědomila, že jednoduché věci mně nebaví. Důležitý je pro mě content.

Vzdala jsem se benefitů a jistot a začala pracovat na své značce – Lenka L. Benetková.

Miluju tanec, fantazii bez hranic a svého syna Josefa.

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

14 + 12 =