REFERENCE

Miroslav Rech

Miroslav Rech

CEO, MultiSport Benefit s.r.o.

Lenku jsem poprvé zaregistroval na jedné z konferencí, kde měla svůj blok o business strategii a přístupech ve vedení obchodního týmu. Přestože bylo odpoledne, dokázala svou energií a zapálením strhnout pozornost celého sálu, což je obzvlášť po obědě úctyhodný počin. Ihned jsem si říkal, že by bylo velmi inspirativní s ní spolupracovat. Po několika letech se mi skutečně naskytla příležitost ke konzultaci naší firemní strategie a řízení obchodních aktivit, včetně nastavení struktury týmu a zdravě ambiciózních očekávání. Vše si výborně sedlo a jsem moc rád, že mi Lenka pomohla vidět věci i z jiné perspektivy a rovnou upravit některé třecí plochy v zamýšleném plánu. Respektuji profesionály z businessu jako je ona, co neopakují jen okoukaná hesla a postupy, ale co mají reálnou zkušenost s nesnadnými situacemi a doložitelné výsledky. Následně jsme společně zapracovali i na mé osobní značce a podnikli v tomto směru spoustu změn s výrazným posunem vpřed. Rozhodně bych chtěl Lenku doporučit a těším se na další spolupráci s ní.

prof. Mgr. Jaroslav Brabec

prof. Mgr. Jaroslav Brabec

Vedoucí Katedry kamery (FAMU)

Způsob práce paní Benetkové jsem poznal při budování SOCIÁLNÍHO PROFILU katedry kamery, na pražské FAMU. Zhostila se tohoto úkolu s velkou empatií k tématu, vstřícností k plénu posluchačů a prezentovala kameramanskou profesi, s respektováním všech náležitých aspektů. Paní Benetková akceptovala nelehkou pozici, kterou jí prezentace kameramanského umění a naši katedry určila a udělala z našeho Facebooku a Instagramu médium, které komunikuje navenek všechny potřebné atributy a tak dochází k podstanému rozšiřování aktivních sledujícících naších sociálních sítí.

Pokud byste angažovali paní Benetkovou do svého týmu, jistě získáte svědomitého, kreativního a loajálního člověka, který aktivně a svědomitě představí to dobré ve Vás a vytvoří smysluplnou cestu k vypořádání se s možnými problémy ku prospěchu věci.

Roman Holárek

Roman Holárek

Director&owner, PURE MODEL Management s.r.o.

S Lenkou Benetkovou mě spojil náš společný kadeřník Robert Starý. V tu dobu jsme připravovali druhý ročník naší modelingové soutěže Pure Model 2020 a já jsem hledal někoho, kdo by mi pomohl s obchodem a marketingem celé soutěže. Lenka je osoba, která mi splnila vše, co jsem měl ve své hlavě, zastřešila vše od A do Z. Dokáže se do projektu vcítit, poradí ve všech směrech, je radost pozorovat s jakou lehkostí jedná s klienty a partnery, takového člověka je hrozně těžké na trhu hledat, dokonce bych řekl, že v tom, co dělá, nemá konkurenci, ve svém oboru je naprostá jednička. Spolupráce s Lenkou mě mimo to určitě obohatila i jako člověka, je skvělé vidět jí při práci a učit se od ní. Lenka je výjimečná v tom, že mimo zastřešení celého projektu, dokáže následně z člověka vytáhnout to nejlepší, co se v něm skrývá a dodat mu odvahu na to zkoušet nové věci, jednoznačně s ní budu počítat i do dalších projektů.

Mgr. Tomáš Šiřina

Mgr. Tomáš Šiřina

Výkonný ředitel spolku Dolní Vítkovice

Za manažerskou kariéru jsem prošel nespočtem firemních školení a dalších způsobů, jak přispět k profesionálnímu, či lidskému růstu. Firemní školení Lenky Benetkové patří k tomu úplně nejlepšímu, co jsem v té oblasti poznal. Celý postup byl přizpůsoben praxi, na školitelce bylo v každou chvíli znát, že má za sebou špičkovou manažerskou praxi.

Jakuba Dáša Nastulczyková

Jakuba Dáša Nastulczyková

Grafička

Co vám dala spolupráce s Lenkou? 
Lenka mě přivedla k zákazníkům, kde si mohu své schopnosti ověřit v praxi.

V čem je Lenka vyjímečná?
Hlavně v rychlosti v jaké reaguje na podněty a dotazy.

Daniela Nývltová

Daniela Nývltová

Specialistka tréninku v Moneta Money Bank

Lenka pro nás realizovala přednášku v rámci rozvojového programu pro ženy. Nejen, že zohlednila naše potřeby, ale připravila pro nás unikátní obsah na míru s několika inspirativními příklady z praxe. Určitě doporučujeme na téma Osobní značka.

 

Vilém Veverka

Vilém Veverka

Jednatel společnosti Veverka Concert s. r. o,. hudební producent, muzikant, spolumajitel labelu Lighthouse Records, fotograf

Lenka Benetková Lichtblau je pro mě v mnoha ohledech doslova klíčový člověk. Díky jejímu know-how, kreativitě a vědomostem, jsem mohl zásadně posunout faktický význam a záběr toho co a především jak dělám, přesněji řečeno to vše co v rovině obchodní souvisí s mým oborem. Spolupráce je o to cennější, že je dokonce ve dvou rovinách. Velmi komplexní konzultace představují svého druhu další vzdělávání, tentokrát v oboru marketingu. Dále je to pak konkrétní participaci na mých klíčových projektech, at’ už jde o produkce nahrávací, nebo samostatnou koncertní činnost. Paní Lenka Benetková tak zásadně vytváří mou osobní značku a jediné čeho “lituji” je fakt, že jsem s člověkem tohoto typu nezačal spolupracovat již dříve.

Dominika Hrušková

Dominika Hrušková

Senior Marketing Coordinator ve společnosti EPAM SYSTEMS CZECH REPUBLIC

Lenka je profesionálka ve svém oboru, která dokáže navázat osobní kontakt a zanechat trvalý dojem na všechny účastníky jejich seminářů. S Lenkou jsem se poprvé setkala na jejím semináři „Žij svůj brand,“ který mě motivoval ke změnám ve svém profesním životě. O rok později Lenka přijala nabídku vystoupit na eventu pořádaného k Mezinárodnímu dni žen pro naši společnost. Lenky seminář byl nejen inspirativní, ale také nabízel praktické strategie, které mohou naši zaměstnanci využít k překonání překážek a dosažení svých cílů.

Martina Dubcová

Martina Dubcová

Business Development manager ve společnosti KEY Trainings s.r.o.

Lenka je výjimečná osobnost. Její úsměv a milý přístup je v tomto chaotickém světě k nezaplacení. V hlavě má Lenka pořádek a business nasazení. Je poklidně dravá, jde za svým cílem. Její rady jsou podávány lehkým tónem, ale je v nich tolik pravdy a zkušeností. Působí křehkým dojmem, ale jakmile začne klást otázky, víte, že máte před sebou profesionála, co se hned tak něčeho nezalekne. Její smysl pro fair play ve světě businessu mě těší a dává naději, že obchodníci nejsou jen bezpáteřní ziskuchtivá individua.

Díky Lence jsem si uvědomila svou hodnotu a své kvality.

Dagmar Rančáková

Zakladatelka společnosti Docoma

S Lenkou jsem spolupracovala na nastavení marketingové a obchodní strategie, kterou jsme společně zavedly v začátcích rozvoje firmy. Výsledek spolupráce byl nad očekávání. Její přístup je profesionální, zároveň velmi lidský a nabízející nové možnosti řešení. Její služby plánuji znovu využít v dalších fázích podnikání a ráda je doporučuji.

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

15 + 10 =