Jakou ZNAČKU ráda nosíte?

(Tento blogový příspěvek je určený Vám, ŽENÁM. Také jsem ŽENA, proto si dovolím Vás/Tě oslovit jako ŽENU.)

Možná teď přemýšlíš o svých kabelkách, botách nebo parfému…

Anebo si také právě nyní můžeš uvědomit, že Ty samotná jsi svou ZNAČKOU, kterou nosíš každý den.

Pokud si toto připustíš, je to první krok k Tvému osobnímu Brandingu a budování Tvé vlastní osobní ZNAČKY.

Potřebujeme to vůbec? Co vlastně je osobní Branding a s čím nám může pomoci?

Nevěřím tomu, že nepřemýšlíme o tom, jaký pocit jsme po sobě zanechali, nebo co si o nás asi tak myslí člověk, se kterým jsme se právě setkali. Ano, většina z nás o tom přemýšlí.

To, co po sobě zanecháváme, aniž si to uvědomujeme je naše osobní esence. To, kdo jsme, odkud jsme, jaké máme hodnoty a také naše jedinečnost jsou základem osobního Brandingu.

Pokud vycházíme pouze ze své osobní podstaty, nejen že se v tom cítíme dobře, protože jsme to MY, ale jsme nezaměnitelné ve své originalitě.

A k čemu je to dobré?

V tom, že se cítíme dobře v různých sférách našeho života. Na nás ženy je vyvíjen poměrně velký tlak vybalancovat pracovní a soukromou sféru života. Také střídáš role jako na běžícím páse? Jsi manažerka, matka, manželka, dcera a také bys ráda chtěla dělat něco jen pro sebe?

Ano, to není jednoduché. Sama jsem si tím prošla. Můj názor je, že všechny tyto role jsou součástí nás samotných ve všem, co děláme a nedají se oddělit.

Nezáleží na tom, jestli tomu všemu říkáme osobní Branding nebo naše ZNAČKA. Důležité je to, že jsme to MY a jsme s tím v souladu. Pak teprve můžeme vyrůst ve své profesi, podnikání, mít kvalitní vztah a být samy sebou. Zažívat úspěch a radost z toho, co děláme, a především chceme dělat!

Ráda pomáhám ženám si tyto důležité věci uvědomit a vedu je ke spokojenosti v pracovním a také osobním životě. S nadšením podporuji jejich jedinečnost a mnohdy i skryté talenty tak, aby mohly ŽÍT SVŮJ BRAND.

Ženy!

Pokud Tě/Vás toto téma zajímá nebo chcete zdokonalit svou cestu, zahájit ji nebo se posunout v kariéře či osobním životě, zažijte seminář, kde se dozvíte více a především … začneme na sobě pracovat.

Vaše Lenka L. Více informací zde: https://www.theartofsales.cz/seminar-uvod/

Kompromis jako řešení konfliktu? Výhody a nevýhody

Kompromis jako řešení konfliktu? Výhody a nevýhody

Kompromis je často považován za strategii řešení konfliktů, která se snaží dosáhnout vyváženého a uspokojivého výsledku pro všechny zúčastněné strany. Nicméně, jako každá jiná strategie, i kompromis má své výhody a nevýhody.

Podívej se na sebe i do sebe! Aneb je čas na „(RE)START“!

Podívej se na sebe i do sebe! Aneb je čas na „(RE)START“!

Kdo z nás někdy neslyšel tuto větu? „Podívej se na sebe!“
Myslím si, že každému z nás se to někdy stalo, že během většinou nějaké pře, přišla tato řečnická otázka bez hlubšího významu.
Co kdybychom ji dali pozitivní náboj a využili ji zcela jen pro sebe.

Skvělá příležitost podívat se na sebe nebo spíše do sebe je sebe-koučink.
Dokážeme sami sebe vést a naslouchat našemu vnitřnímu hlasu?
Za pokus to stojí!

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

15 + 11 =