Nechte vyrůst svoji značku…

Seminář podporující váš osobní branding ve vašem byznysu i osobním životě.

Co je osobní branding a jak vám může pomoci při utváření vašeho byznysu? V roli manažera?  Nebo při kariéře obecně?

Chystaný seminář, s termínem konání na začátku roku 2022, vám přinese praktický návod, jak uchopit sebe sama, či jak nechat vyrůst svoji značku a realizovat možná novoroční předsevzetí.

Seminář proběhne prezenční formou a bude pro uzavřenou skupinu lidí v omezeném menším počtu, do deseti účastníků. To zajistí interaktivní zapojení každého účastníka a podpoří vzájemnou důvěru sdílet svůj příběh s možností se inspirovat.

Co můžete očekávat? Především zkušenosti z mé vlastní praxe a jasné kroky pro budoucnost každého účastníka. Co od semináře neočekávejte? Suchý a nudný seminář s promítáním pusté teorie.

Neváhejte mě kontaktovat zde na LinkedIn nebo přímo na mém webu.

Na více informací se můžete těšit v lednu 2022.

Vaše Lenka L.

Osobní branding je schopnost komunikovat o tom, co umíme a kdo jsme.

Osobní branding je schopnost komunikovat o tom, co umíme a kdo jsme.

Komunikace sebe sama je disciplína ne zrovna jednoduchá. Sociální sítě se plní nabídkami služeb, on-line produktů, influencer marketing jede na plné obrátky a kronika našich aktivit přetéká, ale jak to ve skutečnosti vypadá, když jsme off-line? Či-li nezávislí na internetu? 

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

V dnešní digitální éře, kdy většina obchodů a nákupů probíhá on-line, je stále důležité nezapomínat na tradiční způsoby prodeje a osobní kontakt se zákazníkem. Direct sales, neboli přímý prodej, je jednou z těchto tradičních metod, která má stále své místo a nabízí mnoho výhod. V tomto článku se podíváme na to, proč byste měli zvážit podporu Direct sales v rámci svých obchodních oddělení nebo osobních prodejů.

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

7 + 3 =