Kultura a živé umění ….. měli bychom žít dál!

Koncert NO LIMITS světově proslulého hobojisty Viléma Veverky v nádherných prostorách Pražské křižovatky za účasti kamer České televize, byl po ročním odkladu z důvodu Covidu konečně zrealizován.

Stále prožívám radost ze zcela vyprodaného sálu, stejně tak značnou satisfakci za odvedenou práci celého týmu, který jsem v rámci tohoto projektu od roku 2020 vedla, především pak vnímám výrazný progres Viléma Veverky.

Prosazovat se v této specifické “postcovidové” době v hudebním průmyslu a být na sólové dráze není vůbec jednoduché. Vyžaduje to rozhodně větší úsilí a kreaitivitu než kdykoliv předtím.

Co pomohlo? Silná motivace, mimořádné odhodlání a především pak pevná víra v to, že kultura je skutečnou společenskou potřebou. I tentokrát pak platila zásada (či motto?), nevzdávat se!

Je mi ctí, že jsem mohla na této události participovat.

https://www.facebook.com/search/top/?q=vilém%20veverka


www.vilemveverka.cz

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

Direct sales vs. On-line prodej: Výhody přímého kontaktu se zákazníky

V dnešní digitální éře, kdy většina obchodů a nákupů probíhá on-line, je stále důležité nezapomínat na tradiční způsoby prodeje a osobní kontakt se zákazníkem. Direct sales, neboli přímý prodej, je jednou z těchto tradičních metod, která má stále své místo a nabízí mnoho výhod. V tomto článku se podíváme na to, proč byste měli zvážit podporu Direct sales v rámci svých obchodních oddělení nebo osobních prodejů.

Chcete vědět, jak osobní branding mění hru ve firmách a korporacích? Buďte inovativní a objevte potenciál!

Chcete vědět, jak osobní branding mění hru ve firmách a korporacích? Buďte inovativní a objevte potenciál!

Osobní branding je klíčovým prvkem, který může přinést nejen jednotlivcům, ale i firmám a korporacím mnoho výhod. Budování silného osobního brandu zaměstnanců v rámci organizace přináší mnoho přínosů a posiluje celkovou identitu a pověst společnosti. Zde je pár důvodů, proč byste se měli zaměřit na osobní branding ve svém firemním prostředí:

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

4 + 8 =