Jak na úspěch?

Tento seminář je ideální pro freelancery, podnikatele, manažery a všechny, kteří chtějí prodávat sami sebe a dosáhnout svých prodejních cílů.

Termín 8. 6. 2023

Přijďte a vybudujte svůj úspěch na pevných základech!“

Ve spolupráci s FotoŠkoda kurzy a Vilém Veverka.

$

1. Co je mise a vize?

Definování mise a vize pro úspěch v podnikání a prodeji. Dozvíte se, jak tyto pojmy definovat a jak je propojit se svými cíli a plány.

$

2. Základy osobního Brandingu.

Dozvíte se, jak vytvořit důveryhodnou a kvalitní osobní ZNAČKU, založenou na vlastní identitě a expertise. Budeme diskutovat o tom, jak se prezentovat na trhu a jak získat důvěru potenciálních klientů.

$

3. Selfmarketing.

Zaměříme se na to, jak efektivně prezentovat a propagovat svůj business na sociálních sítích a v rámci networkingu. On-line nástroje a strategie pro zvýšení viditelnosti a prodejů.

$

4. Základy umění prodeje.

Základní principy prodeje. Bude se take diskutovat o různých přístupech a technikách prodeje a jednání se zákazníky.

$

5. Komunikace je fenomén.

Téma se zaměřuje na různé formy komunikace. Získáte základní informace, jak efektivně komunikovat se zákázníky, a jak se vyhnout častým chybám, které mohou mít negativní dopad na obchodní vztahy.

$

6. Řeč těla.

Důležitý prvek komunikace, který bude samostatně prozkoumán. Pochopíte, jaký vliv má řeč našeho těla na komunikaci, a take jak ho využít ke zlepšení obchodních vtahů a prodejů.

$

7. Time management na volné noze.

Zaměříme se na to, jak si správně organizovat a plánovat čas pro dosažení úspěchu v podnikání a prodeji. Jak se vyhnout častým chybám, které mohou vést k neefektivitě a stresu.

Seminář povede Lenka Benetková za asistence Viléma Veverky.

Vilém Veverka, v současnosti jeden z nejvýraznějších českých muzikantů klasické scény, vítěz prestižní ceny Sony Music Foundation of Tokyo, jehož portfolio tvoří další činnosti, se zároveň dále etabluje jako nezávislý hudební producent, vydavatel. www.vilemveverka.cz

Lenka L. Benetková

+420 724 810 810

13 + 13 =